Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha van egy...

Mit csináljak ha van egy sejtésem,hogy anyám szedi a gyógyszereimet?

Figyelt kérdés

Több doboz fenn maradt,több fajtából.Nekem lettek írva(nyugtatók amúgy) de már nem kell,csak a szekrényben áll.

Aztán hiába nagykorú vagyok már,ő kezeli ezeket egy régebbi eset miatt,amikor is gond lett.

De egy jó ideje furán viselkedik,sokat alszik,és szerintem zavart is.Megnézni nem tudom,mert azt se tudom hol vannak,illetve azokon kívül össze vissza is lehetnek még.

Sajnos az se lenne megoldás hogy visszaveszem magamhoz az egészet


aug. 20. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

"Megnézni nem tudom,mert azt se tudom hol vannak,illetve azokon kívül össze vissza is lehetnek még.


Sajnos az se lenne megoldás hogy visszaveszem magamhoz az egészet"


Ha ilyen életképtelen vagy, akkor ne csinálj semmit csak fantáziálgass a hülyeségről, ahelyett hogy meggyőződnél róla.

aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg tőle, hogy nem tudja-e véletlen, hogy hol van, te már nem is emlékszel rá; és ezzel el is kezdhetsz egy beszélgetést vel, lehet hogy megosztaná , hogy mi a probléma!
aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es ha csak ennyit tudtál idehányni,kár volt megerőltetned magad.
aug. 20. 13:24
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát pedig az 1-esnek abszolút igaza van. Ha te nem tudod elérni felnőttként, hogy anyád visszaadja a te gyógyszeredet, és te se tudod a szekrényeket végignézni, akkor valóban nincs semmi, amit tehetnél. Amúgy nem mindegy neked? Azt szed, amit akar, mi közöd hozzá? Ha elfogy, úgyis orvos kell neki.
aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Közöld vele, hogy mivel már nem szeded ezeket a gyógyszereket, így hozza ki őket, mert lehet lejárt a szavatosságuk és válogassátok át együtt, hogy melyiket kell visszavinni a gyógyszertárba, mert holnap mennél vitamin/algopirin/kamilla teát venni, szóval elvinnéd.
aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mi közöm?

B+ az hogy rohadtul az enyém!


Úgy látom nem sikerült felfogni,nem azzal van a baj hogy ne tudnám megtalálni.Hanem azzal hogy mit kezdenék velük

aug. 20. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolod komolyan, hogy ez működik, 5-ös?! Meg 2-es.
aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Dugd el őket, az kiugrasztja a nyulat a bokorból. Miért nem opció ez? Talán megverne?
aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha már nem kell, akkor keresd meg és vidd vissza a patikába. Azért nem kell otthon mindenféle régen felírt gyógyszert tárolgatni, mert lehet még szükség lesz rá. Ha szükség van rá, akkor telefon a dokinak dob fel felhőbe.
aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szedni akarod? Mért nem íratod fel, ahogy azt is? Ha beszedted volna, amúgy se lenne már meg.
aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!