Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nárcisztikus nőnél mennyir...

Egy nárcisztikus nőnél mennyire jellemző hogy miután eldobta a partnerét miután kihasználta a következő áldozatát megpróbálja újra az exével felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
aug. 18. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Elöször is ki diagnosztizálta a nárcizmust?

Ha csak te, akkor ne írj ilyen hülyeséget, tudom, ma ez a divat-diagnózis, de ennek ellenére nem sok ember van, aki tényleg az, a többit meg értelmetlen ilyen hülye módon minösíteni.

aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Inkább manipulatív, mint nárcisztikus, de nyilván ehhez nagy tehetsége van, bele kellene vágnia az üzleti életbe (pl. Tribuszerné).
aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem csak a nárcisztikus nőkre jellemző, de a férfiakra is. Ha kicsavarták az éppen aktuális partnert lelkileg és anyagilag, de nem találnak hirtelen másikat, minden szívfájdalom nélkül bepróbálkoznak az exnél, sajnos sokszor nem is sikertelenül. De mellette még fenntarthatnák több más kapcsolatot, nekik egy sosem elég.

Rengeteg áldozat számtalan alkalommal újra és újra elhiszi, hogy a nárcisztikus megváltozott, most már meg fogja becsülni, de ezt SOHA NEM FOGJA MEGTENNI.

Egy nárcisztikus mindenkit kihasznál lelkiismeret-furdalás nélkül, simán bele lehet dögleni abba, ahogy játszadozik és tönkreteszi áldozata egészségét, az egész további életét.

aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ milyen mindegyik más...Van aki soha nem fordul vissza nem mind egyforma..Az írányítja hogy mi a legfőbb anyagi érdeke..De ha a pasi belemegy ne haragudj az az ő bűne..A volt férjem full nárci soha nem fog visszajönni egy megbeszéltük kettő túl büszke leértékelt hál istennek nem érdeke mert a nőnek lakása van pesten és hát az még elhiszi hogy ő nem egy önző alias dög hanem egy szerencsétlen áldozat..A munkahelye a közelben a nőhöz egész életében ezt hangoztatta hogy a nőnek legyen lakása és jobb anyagi egziszteniája mint neki..Most így van lakás a gyerekikre végre szarhat legalábbis ő így látja..Hangoztatja hogy ő vele nem törődnek a gyerekei nem neki kéne na mindegy..Él mint hal a vízben..Igaz lerobbant a nő most ápolhatja szóval megint sajnálat tárgya ..A lényeg hogy ki van szolgálva..Csak a nő ne robbanjon le mert akkor megtudja milyen is ő valójában..
aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Nagy részük igen, visszacsábítja a korábbi exeket akár 10 év múlva is. Ezt úgy kell elképzelni, hogy a fejében van egy polc, egy rangsor az exekről és amikor úgy érzi, nincs elég energia, amit szívhatna a környezetéből "végiglövi" az exeket. Hátha van közöttük annyira befolyásolható, hogy visszamegy hozzá. (persze ugyanaz lesz a vége, csak még durvábban fogja leértékelni, mint korábban)

Attól függ, hogy felveszi-e a kapcsolatot, hogy milyen hasznot látott az exben. (pl. anyagi, lakás, kocsi, státusz, hírnév, sportos test)

Nálam 1 év után bukkant fel, amikor már nem is gondoltam rá. Mentem dolgozni és nagyvárosban, pont ott, annál a megállónál, ugyanannál az ajtónál megláttam. Odaszaladtam egy másik ajtóhoz és felszálltam ott. Azt érdemes tudni, hogy ez soha nem véletlen. Tudják, hogy kb. mennyi idő az exnek elfelejteni őket és pont akkor fog felbukkanni. Azért, mert kiismerte brutálisan a kognitív empátia miatt.

aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig is visszajöhet, mert tudja, hogy megbocsájtasz neki. Tudja, és ismer hogy hogy hasson rád. Hogyan mit érjen él nálad.
aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
am igaza van a egyesnek ma már kb több emberre mondják h nárcisztikus mint hogy lábgombás vagy h náthás
aug. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez az alap diagnózis ha nem úgy viselkedik ahogy nkm tetszik akkor az nárcisztikus
aug. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!