Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Par napja irta fel nekem a...

Pubikaaa kérdése:

Par napja irta fel nekem a doktorur a Loranxil es a Scippa kombojat szorongasos panikbetegsegre. Mas is szedi igy a 2 gyogyszert egyuttesen illetve ha igen, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Koszi ha segitetek :)))

aug. 15. 04:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írták, de nem merem elkezdeni, félek a mellékhatásoktól és a túlpörgéstől, amitől aludni sem nagyon tudok mostanában.
aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ezt írják kb elsőre. Keress vissza, rengeteg az escilatopram + random benzodiazepin kombós kérdés.
aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Loranxil nagyon hamar függőséget okoz. Most tettem le, 1 hónap után. És szenvedek.
aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden benzo nagyon hamar függőséget okoz.
aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En loranxillel kezdtem, elso nap teljesen jo 2x1mg irt fel a doki. Viszont most a masodik nap bevettem belole az elsot de oly annyira kaba vagyok.. es almos. Szorongani nem szorongok ami jo de ez a kabasag borzaszto.
aug. 15. 16:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Valakinek a scippa es loranxil kombival taoasztalata?
aug. 15. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Felesleges ragaszkodnod az ilyen beszámolkhoz írtam, legtobben más benzót, főleg alrazolamot( azaz frontin, xanaxot) kapnak az escitalopram mellé. Teljesen normális hogy egy benzodiazepin nyugtató szedál
aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok a 2x1mg. Azért vagy kába.
aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!