Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen? Érzelmi...

Miért vagyok ilyen? Érzelmi hullámvasút a párkapcsolatban

Figyelt kérdés

Mint egy hullámvasút úgy jönnek az érzelmi kitörések.Párkapcsolatomban bizalmatlan vagyok azt hiszem hogy bárkiért elhagyna, aki tetszik neki. Ismerem az ízlését, úgy gondolom, ha olyan személy jelen van a párom őt választaná. Vádaskodom indokolatlanul. Szeretek és gyűlölök egyszerre. Magamat alábecsülöm, és úgy gondolom, senki más sem becsül meg. Semmi jót nem érdemlek, pedig szeretnék. Irreális elvárásaim vannak, miszerint a párom ne nézzen más nőket/ más nőkre. Emellett szeretném, hogy normális családi életet tudjunk élni. Önsértő gondolataim vannak. Valós problémáink nincsenek, bizalmatlanságom más nők nézegetéséből alakult ki az interneten.egyébként sem volt nagy önbizalmam, de azóta semmi.

A mai világ ertekrendjétől egyenesen undorodom, maskor közéjük akarok tartozni, hogy megfeleljek.

Ő a legfontosabb az életemben, mégsem tudok nyugodt környezetet és szeretetteljes otthont biztosítani. Fel éve tart ez a helyzet. Van ebbol kiút? Mindkettőnknek elege van, a pici babánkat féltem ettől a helyzettől. Senkihez nincs kedvem és semmihez. Nem akarok programokat csinálni, emberek között lenni,itthon lenni is unalmas.Mi lehet ez az egész?



#Érzelmi ingadozas #Hullamvasut #Önhibaztatas #Utalokmindent
aug. 7. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Fel eve tart, elotte ebbol semmi nem volt?

Fel eve tart es pici baba van ,- netan a szules boritott meg?

Borderlineosokra jellemzok amiket irsz. Nem diagnosztizallak, de esetleg olvass utana. Bar az mindig is jelen lett volna, legfejjebb enyhebben.

aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Így van, előtte enyhébb volt 😔
aug. 7. 15:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen borderline-osokra jellemző. Meg kéne nézetni magad, mi van a háttérben. Főleg a gyerek miatt.
aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan fordulj pszichiáterhez!

Szerintem ezt egyetlen párkapcsolat sem bírja ki.

aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mintha az én életemet írtad volna le. Nálam is ez van.
aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös.. neked mi váltotta ki?
aug. 9. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:
hihetetlen nálam ugyanez lett 3 éve a semmiből :(
aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak ti érzitek úgy, hogy a semmiből. A környezet lehet, hogy másképp értékelné.
aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-ás mire gondolsz

Hogy történt valami?

aug. 16. 07:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy olyan problémád is lehet, ami miatt nem látsz rá a saját viselkedésedre, a környezeted viszont igen. Lehet, hogy te csak azt hiszed, hogy most kezdődött. A környezet sokmindent eltűr. Ennek mindenképpen utána kell nézetned a gyereked miatt.
aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!