Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudtok tanácsolni, kihez...

Mit tudtok tanácsolni, kihez forduljak ezzel a tünetekkel? Esetleg van bármilyen módja orvosi kezelés nélkül leküzdeni ezt az egészet? A gyógyszer rendbe rakhat idővel?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete szedem és nagyjából rendben lettem,nem voltak szorongó tüneteim, de ismét kezdenek elő jönni.

Megpróbálom összeszedni, bár eddig még senkinek se tudtam elmondani normálisan. Nagyon erősen ver a szívem, túl gyorsan és rendszertelenül is sokszor úgy, hogy nem csinálok semmit. Folytonos mellkasi fájdalmaim vannak. Eddig félig az oldalamon félig hason aludtam, most már teljesen képtelen vagyok rá, mert mindig nyomja a mellkasomat és csak szaporább lesz a szív verésem. Esténként sokszor felkelek, iszonyatosan nyugtalan vagyok és ezt az erős szívdobogás kíséri. Félek ettől az egésztől, nem akar múlni. Kb fél éve kezdődött azzal, hogy fájdogált a szívem körül, de mostmár át ment ebbe a szorongó érzésbe ez az egész. Van, hogy bedugul a fülem, szédülök. Voltam különböző vizsgálatokon, a végeredmény az lett, hogy a pajzsmirigyen belül is valami agyalapú hormon alul működik, arra kaptam is gyógyszert. Szerencsére valamennyire szerintem hat és kevésbé fáj a szívem. 19/F


aug. 4. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha voltál kardiológián és semmit nem mutattak ki a tesztek akkor csak pánikbetegség.
aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek.
aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az nem valami jó, hogy tudom

kezelni? Ha esetleg orvoshoz kéne forduljak, milyen orvoshoz forduljak?

aug. 4. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor pszichológus.
aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!