Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem szedek mindennap...

Ha nem szedek mindennap xanaxot akkor mi az a mennyiség amitől tényleg egy stresszmenteset tudnék aludni?

Figyelt kérdés
Mostanság elég sok stressz ért, és eléggé szorongtam, és ezáltal alig tudtam kialudni magam már több napja. Nagyon ritkán szedtem anno 0.25-0.5mg-ot amit még az OCD miatt kaptam, de arra lennék kíváncsi hogy hány mg az az adag amivel egy olyan kellemeset tudna aludni az ember, és nem a rosszba fordulna át? Tudom hogy nem altató, és egyebek, de szimplán nem az elalvás a probléma, hanem konkrétan a stressz ami akkor jön leginkább mikor lefekszek.

aug. 3. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Mért reklámozzunk vényköteles gyógyszert? Fogj egy üveg jó magyar házipálinkát és apránként adagold, amíg meg nem szédülsz. Akkor mehetsz aludni.
aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megmondani. A legjobb szándékkal sem tudom megmondani, mert nem tudom, hogy mi a te egyéni toleranciád. Nekem nagyon magasan van.
aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es ez igen...Annak javasolni pálinkát aki ilyen pszhiés gyógyszereket szed.... bravó!

Nem szabad alkoholt inni gyógyszerekre de gondolom ezt te is tudod 1-es! Visszatérve kérdező a problémádra szerintem mindennap 1 vagy 2mg xanax. De nyilván a legfontosabb lenne ha a stresszt kitudnád iktatni az életedből. Vagy csökkenteni mert a stressz felborítja az egészséged teljesen...

aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!