Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanság rengeteget kokainozo...

Mostanság rengeteget kokainozok, elvonóra kéne mennem?

Figyelt kérdés
Heti többször előfordul, ráadásul a kokain mellett a ketamin is pörög elég rendesen, úgy érzem kezd rajtam elhatalmasodni. Mi a teendő?

júl. 28. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kéne, igen.
júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Add nekem az árát
júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
az a teendő, hogy nem használod.
júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Sürgősen állj le vele,ha nem megy,akkor szakember! Nagyon le fogsz épülni mentálisan,ha nem hagyod abba!
júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Honnan van ennyi pénzed???

Te is tudod jól, hogy szakember segítségére van szükséged! Különben olyan utat választasz, ahonnan már nem lesz visszaút!

júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha egyedül nem tudsz leállni vele, akkor igen
júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
#5 Ez kicsit buta kérdés. Lehet, hogy saját ingatlanban lakik, és eleget keres ahhoz, hogy elkölthessen havi 100-200 ezret drogra.
júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 pontosan, a pénzzel sosem volt probléma, sokkal inkább a függőségem okoz gondot. Az általad leírt összegnél sajnos jóval többet költök drogokra.
aug. 2. 02:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, ha egy szer irányítanà az életem. Elég határozott vagyok , masokhoz sem szeretek igazodni, nem vmi hlye porhoz. Keress szakembert.
aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal állj le, az a teendő.

Nekem amfetaminnal volt 5-6 éves “karrierem”, amit nem partyzáshoz, hanem munkához használtam, de így is majdnem kisiklott az életem. Önerőből álltam le, de utána 1-2 évig csak kerestem magam, mire hozzászoktam a józan élethez.

Ez a koksznál még intenzívebb lesz, úgyhogy mielőbb fordulj szakemberhez, különben lelkileg teljesen elsivárosodsz idővel.

aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!