Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma reggel kezdtem el 5Mg...

Ma reggel kezdtem el 5Mg Scippát szedni. Sok rosszat írnak a mellékhatásokról. Mikortól várható, hogy fognak jelentkezni és durvulni, kb hányadik naptól?

Figyelt kérdés

Szorongásra és enyhe depresszióra kaptam, kb 1-1,5 hónapja állnak fent a tünetek. Hullámzó volt eddig, voltak napok, mikor semmi bajom nem volt (akár 4-5 nap is egyben), aztán jöttek napok, mikor órákra nagyon bedurvult.

“Természetesen” félek a mellékhatásoktól, azt olvastam, nagyon felerősíti a tüneteket és olyankor Frontin is kell mellé.

Köszönöm, ha megírod a tapasztalatod.



júl. 26. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A mellékhatások már az első szemtől is előjehetnek, de azért tipikusan akkor szoktak amikor màr elér egy stabil mennyiséget a szintje a szervezetben néhány nal után. Ez egyéni érzékenység kérdése. Szóval mostantol kezbe igazabol bàrmikor. Nalam pl

akkor állt a romlás amikor már 10mg-ot szedtem nèhàny napja.

júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*néhany nap után
júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát 5mg-nál mondjuk pár nap után? Nekem mondjuk azt mondta a doktornő, 4-5 nap amíg “durva” lehet.
júl. 26. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első szemtől jöttek a mellékhatások, ha nincs, örülj!
júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!