Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez az egész?

Miért van ez az egész?

Figyelt kérdés
Elég sok problémám van mostanság..Kezdeném ott eléggé szegényes családból származóm és 10 evésen el vesztettem édesanyám és édesapám..És nagyanyám nagyapám neveltek fel , sajnos nagyapám elvesztettem tavaly...Mindig is szorongós stresszesebb típus voltam mint mások, önbizalomhiány, megfelelés másoknak , kérdések bennem , hogy vajon mit mondanak mások rólam , vajon elég jó vagyok , mindig is ezek a kérdések bennem..Ma már 21 evés vagyok van egy -féleségem ban egy gyermekem..Kb 1 hónapja annyira erős bennem a szorongás, a feszültség, a stressz , hogy egyszerien már közre játszik minden nap , alvászavarok, semmihez nincs kedvem , semmi nem okozz örömet, nem tálalom a helyem sehol , levert vagyok rossz kedvű, és felek hogy valami komolyabb bajom lehet hogy valami mentális problémám..Kb 2 eve ugyan ez volt de akkor meg komolyabb fizikális betegségre gondoltam akkor egy egész nyarat be voltam fordulva nem mentem ki a házból meg ilyenek..Túl gondolok most mindent felek valami komolyabb lelki bajom van és mi lesz ha igen , ha igen akkor ki fogja a gyermekunket fel nevelni , elkezdtem magam utalni is hogy egy defektes vagyok, vagy is én már nem tudom..Valaki valami megnyugtató választ vagy akármit légyszíves..

júl. 23. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem vagy defektes.

De én a helyedben fel keresnék legalább egy pszichológust.

Lehet ,hogy 1-2 alkalmi beszélgetéstől már jobban is lennél.

Nekem is volt egy ilyen időszakom.

Én mostanság erőltetem a pozitív gondolkodást,mosolygást,nevetést a gondolatokon.

júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!