Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit ereztel, amikor eloszor...

Mit ereztel, amikor eloszor vettel be antidepresszanst (paroxetin)?

Figyelt kérdés
Miket ereztel, amikor legeloszor elkezdted szedni? Tudom, hogy elvileg hetek mire kifejti a hatasat, de en most vettem be eloszor es mar most erzek valamit. Le vagyok lassulva egy kicsit, de jo erzes, mintha béke szallt volna meg. Ez attol lehet?
júl. 22. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen attól, nekem ezért javasolta az orvos, hogy este vegyem be, mert előfordulhat, hogy ez is megbódít (mint pl. egy nyugtató). De tartós hatása csak 2-3 hét múlva kezd jelentkezni.
júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyre jobban hanyingerem is van
júl. 22. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Több félét szedtem, ezt pont nem.


Hányinger eléggé tipikus, kb egy hétig.

Nekem kb két hét volt mire beállt a hatása.

júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg normális a hányinger.
júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hányingerem volt folyamatosan, de hányni soha nem tudtam.

Nagyjából egy hónapig szedtem, de a második hét után nem minden nap vettem be mivel annyira rosszul voltam, hogy nem tudtam funkcionálni.

Az elején úgy voltam vele, hogy mellékhatás nemsokára megszokom és jobb lesz a helyzet. Aztán amikor visszamentem a dokimhoz megbeszéltük, hogy nem bírom tovább ezt a folyamatos hányingert és váltottunk.

Viszont van olyan ismerősöm akinél elmúlt ez a hányinger kb 1 hét után és használt is neki a gyógyszer.

júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!