Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom elviselni ha hibazok...

Nem tudom elviselni ha hibazok es rajtakapnak? Rosszul vagyok

Figyelt kérdés

Nagyon sok minden van rajtam munkaban es egyre inkabb hibazok. Azonban sokszor utolag kijavitom es nem veszik eszre. Viszont most egy ugyfel van kiakadva nagyon es azzal nem tudom mit kezdjek. Errol mindenkepp fog tudni a fonok, aki elkezd majd uvoltozni szokasahoz hiven. Es azt ereztetni az emberrel hogy oruljon hogy itt megturik.


Elore felfordul ettol a gyomrom. Nem direkt hibaztam :( sajnos vele meg se tudom beszelni. Mentsegem sincs arra miert csuszik 2,5 honapot a projekt. Ugyerzem magam hogy elhanyom lassan. Mit tegyek?

Koszi!

26/L



júl. 22. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a valódi gond?
júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A csuszasra? Rengeteg a feladat es a kovi lepes itt egy olyan nagy feladat lenne (amihez nem is ertek de a manager ramtette es szoltam hogy nem vagom) ami elvenne legalabb egy teljes napot. Erre nincs ido most :( de ezt nem ertik meg
júl. 22. 08:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne vedd komolyan az életett :)

Az életett hiába veszed komolyan úgy sem éled túl :)


Ha ideges vagy akkor meditálj hallgas relax zenéket.

Próbáld viccesen felfogni a dolgokat.Pl:Parodizált ki a főnököt magadban.


Néha engem is leordítanak a főnökeim ,de én már csak nevetek rajta :)

Nekem ez már felsem tünik.


Tippek tanácsok:

Urald a gondolataidat,érzelmeidet elsősorban.

Fogd fel úgy az életett ,hogy az csak egy játék főleg a munkahelyet.

Ha ezeket megtanulod akkor nem fogsz parázni semmin sem. :)

júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!