Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pánikbetegség tud ilyen...

A pánikbetegség tud ilyen súlyos fizikai tünetek produkálni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan mellkasi fájdalmaim vannak, voltam EKG-n, meg a tüdőmet is megvizsgálták, de nem találtak semmit. A kórházban is azt mondták, hogy nincs szervi bajom, és ez a stressz miatt van, nem vagyok hippohonder, de olyan nehéz elhinni, ilyen fájdalmak mellett, hogy nincs szervi bajom. Egyébként fiatal vagyok, ha ez számít valamit.

júl. 21. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akár produkálhat ilyen fájdalmakat is.


Ajánlom, h menj el pszichológushoz, ha súlyos pszichiáterhez.


Jobbulást. :)

júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológia javasolt.
júl. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarok szkeptikus lenni de enkem is évegik hajtogatták ezeket a baromságokat hogy stressz meg mentális probléma, mire kiderült hogy minden mögött volt valami szevi baj. Egy teljes kivizygálást érdemes csinálnod, nekem már önnmagában a pajmirigy is rengeteg bajt okoz. Egyájtalán nem szoktam pánikolni és a stressz sem az életem része. Egy röngten jóformán semmit se mutat ki. a tüdő fájdalom meg rengeteg minden lehet nem csak szó szerint tüdő probléma. Nekem pl keringésemmel van baj amiatt érzem sokat hogy nem elég a levegő és fáj is a légzés.
júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
írni meg valahogy nem tanultam meg XD elnézést csak 2 órát aludtam látszik is
júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #3 Mindenképpen el fogok menni egy teljes kivizsgálásra, viszont ha te nem vagy pánikbeteg, illetve ne stresszelsz, akkor nem értem miért fogták arra neked, én viszont sajnos elég súlyos pánikbeteg vagyok, illetve hippohonder, ezért ha bármi bajom van, még a saját családom se nagyon vesz komolyan, mindenre azt mondják, hogy a pánik miatt van, meg hogy bebeszélem magamnak.
júl. 22. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!