Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem tudom mit akarok az...

Ha nem tudom mit akarok az élettől és félek a jövőtől akkor pszichológushoz menjek vagy inkább life-coach-hoz?

Figyelt kérdés

Nem tipikus depressziós vagyok. Lehet enyhén igen, de tudok emberek közé menni (vásárlás). Ugyanakkor utálom az embereket, nincs baráti társaságom/barátnőm és előbbit nem is igénylem. Sosincs kedvem kimozdulni itthonról ha nem munkáról van szó.

Mindemellett viszont minden probléma okát abban látom, hogy kínkeservesen (6+1 év) olyan szakmát/diplomát szereztem amit utálok és semmi motivációm a fejlődésre/tanulásra.

Nem látom magam 20-30 év múlva mi lesz velem (most 31 vagyok), hiszen semmi nem érdekel, hobbim sincs. Állandóan fáradt vagyok, semmi kedvem beszélgetni másokkal.


Nem tudom, hogy ebben pszichológus vagy inkább life coach tudna segíteni?



júl. 21. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Pszichológushoz
júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Életmód váltás kellene. Nem kell egyből orvoshoz menni.
júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2 a pszichológus nem orvos, csak szakember. A pszichiater a tényleges doki
júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!