Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már evészavarnak számít?

Ez már evészavarnak számít?

Figyelt kérdés
155 cm és 53-54 kg vagyok. Mindig fogyni akartam, de közben valahogy mindig elfogadtam hogy ilyen vagyok ezért nem kezdtem bele úgy nagyon semmibe, de most ez megváltozott. Június közepén elkezdtem egyre többet edzeni, és aztán jött az, hogy találtam egy kalóriaszámláló alkalmazást. Sajnos elkezdtem használni és ha túl ment a deficiten akkor addig edzettem ameddig azt a pluszt nem égettem el. Ha megyek bárhová akkor nem eszek, azt mondom hogy nem vagyok éhes, képes vagyok másnál napokat is kibírni evés nélkül. Az egyik ismerősöm hozta fel hogy valószínűleg evészavaros vagyok.
jún. 30. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Először, vannak olyan élelmiszerek amik kevés kalóriával rendelkeznek. Pl párolt zöldség(ebből annyit ehetsz amennyit nem szégyelsz)


Másodszor, enned muszáj mert ha nem eszel akkor a szervezeted azon lesz(mikor enni fogsz leközelebb) hogy raktározzon.

Nem az edzést kell megnyomni, kajára és annak a minőségére figyelni, megfelelően pihenni.

jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Egész biztos az vagy. Pedig jó a súlyod. 154 magas vagyok és az evészavar levitt 41 kilóra. Most 47 vagyok. Ezt ne akard, mindened megszenvedi. Igaz én már nem vagyok fiatal, de a bőrömtől kezdve az izmaim mind odalettek.
jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!