Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi húzott ki a depresszióból?...

Mi húzott ki a depresszióból? Nagyon nincs kedvem élni sem. Szedek antidepit. De más opció,tapasztalat 5let?

Figyelt kérdés

jún. 27. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nem húz ki, csak segít. terápia.
jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Engem pl sok pénz húzna ki meg legalább egy ember akivel szeretnek együtt lenni de egyik sem lesz, úgyhogy marad a közelgő halál
jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy darabig egy nő. De aztán megint, mint mindíg elcsesztem. Valahogy mindíg elcsesztem, így most nem is keresek másik párt.
jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá hogy a belvárosi hitel és tehermentes penthouse lakásom és az erkélyen lévő jacuzzi jelentős mértékben javított a közérzetemen
jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kismacskák felnevelése.
jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sportolj, tűzz ki valami elérhető célt.
jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A cicak, izmok meg sport, nok megba*asa, penz, levego helyett ahogy irtad te mar szedsz valodi megoldasra szolo gyogyszereket. Ami vegre a kommentelok ellenere egy helyes ut.


Meg kell talani ha pszichiaterrel vagy, a megfelelo gyogyszert ami 0-ba visz. Sajnos az antidepresszansok meg tarsai csak ezt tudjak. Ha 0-an vagy akkor vagy ott maradsz, vagy valahogy feljebb mesz. Azt mar nem tudom, hogy hogy lehet es nem az elobbiek kozul mert az szart sem er egy mentalis betegnel akarmennyire allitjak ok aztan kijottek a legdurvabb klinikai depressziobol, sot a skizofreniabol is talan macskagyoker teaval es nervenphlegevel... Nekem peldaul a satan es a pokol istene altal krealt gyogyszereim a hires benzodiazepinek ami agypusztito, desktruiktiv globalisan, politikailag is tonkreteszi a vilagot egyesek szerint. De felsorolom. Xanax, Rivotril, Lamotrigine (ezt ide sorolom, bar antiepileptikum, de hasonlo a hatasa). Aztan melle metoprolol, es altato, de amiota az elso 3-mast kapom, soha nem szedem. 6 - 8 orat alszok, es mar regota ezen vagyok. Nem mondom kigyogyultam, de lelegezhetek. Ebbol gyogyulni nem tudsz, olyan mintha levagtak volna a labad, igen raknak helyette valami mast, de nem fog ugy funkcionalni ahogy regen.


Na johetnek az apokaliptikus leszavazasok mert nekem ezek mukodtek.

jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nehezem veszem ra magam barmire meg az evesre is. Van hogy elmegyek kirandulni kutyaval ide oda reggeltol estig,de ahhoz is cseszett nagy megeroltetes kell. Sokszor ahhoz is hogy lezuhanyozzak mert ott van bennem minek. Reggel felkelek mehetek dolgozni az is minek. Kell a penz persze de oromot mar abban se talalok ha nem ures a "bukszám"... nem egyszeru...
jún. 28. 17:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!