Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen lelki állapota van...

Milyen lelki állapota van annak aki a foci eb-n a saját hazája ellen szurkol majd mikor kiesik a csapat akkor veri a mellét hogy ő megmondta?

Figyelt kérdés
jún. 27. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen normális, van élete a focin túl is :)
jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Van bizony. Azt se értem, hogy lehet valakinek izgalmas a foci. Egy amatőr box meccs is izgalmasabb, ha szívvel lélekkel küzdenek benne. Ott meg sok f.szi rohangál egy labda után. Rendkívül érdekes.
jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem bírja a magyarokat magyar létére. Igazából ennyi, nem mondanám ettől rosszabbnak, sérültebbnek vagy különlegesebbnek bárki másnál.
jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekli akkor miért beszél róla?
jún. 27. 18:44
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Tudod, vannak akik szurkolnak a válogatottnak, de azért a realitásérzékük megvan. Vannak azok, akik szurkolnak, és messze idealisták, elvakultak. És persze vannak olyanok is, akik az érzelmeik által vezérelve közelítik meg a válogatottat.

A 3 közül 2 csoport is érzelem dominált, egyik sem jobb a másiknál.

Te amire kérdezel, az a 3. csoport; azért, mert te nem látod át, lehet, nem csak gyűlölet van bennük, hanem a rációval olyat látnak, amit te érzelemvezérelve nem.

jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó.. a realitás ebben a csoportban a 3. hely volt, legfeljebb a bravúrban reménykedhettünk.

Én azokról az emberekről beszélek mint a munkatásam, akik a svájci meccs után, reggel mikor belépek az irodába akkor a Korda Györgytől a Reptér című számot hallgatja kaján vigyorral az arcán.. aztán elkezdi mondani nekem a hülyeségeit és nem adok elő neki akkor még megsértődik.. na ezt melyik csoportba raknád be?

jún. 27. 19:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Kéne ismerni ennek a jelenetnek az előéletét
jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 kikaptak a magyarok
jún. 27. 19:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De köztetek az előző napi kommunikáció - a meccs eredményeit tudom :)
jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmi, normál munkatársi kapcsolat
jún. 27. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!