Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok miért nem...

Skizofrén vagyok miért nem tudok normális életet élni gyógyszer ekkel?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta van ez a betegségem úgy kezdődött az egész hogy zárkózott lettem és nem akartam senkivel sem beszélgetni.Az elején nem akartam elhinni hogy létezik ez a betegségem ezért orvos hoz is az anyukám vitt.a közép iskolát sem végeztem el a betegségem miatt.voltam én már az összes pszichiátrián szinte.Dolgozni csak pár órát dolgoztam mert nem bírtam ki hogy hogy helyt kell állni és kibírni 4 órát.1 olyan munka hely volt még 2018 ban amit végig csináltam azis ilyen rehabilitációs volt mentálisan beteg nek.Azota nem dolgozom számítógép ezni vagy aludni szoktam.a gyógyszer eket szedem rendszeresen mert muszaly de úgy érzem úgysem sokat javul az állapotom; legalábbis jobban vagyok mint tizenéves koromban az biztos amikor elkezdődött az egész.Szerintetek hogyan tudnék dolgozni akár 8 órában hogy eltartsam magamat?33F

jún. 25. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

hát. Ez amúgy egy nagyon komplex eset. Sajnos én maximum azt tudom javasolni, hogy terápiára kell járni valahogy, fel kell mérned hogyan érezhetnéd jobban magad pontról pontra és diéta, tápkiegészitők.

A howard egyetemen vannak sikeres tapasztalatok a ketogén diétával.

jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
15 éves a legrosszabb kór ilyen betegségnek, én is skizofrén vagyok de én később kaptam el. Valami könnyebb munkát tudnék elképzelni pl vagyonőrködés, nehéz mit mondani. Egészségesen is nehéz manapság elhelyezkedni, nem hogy ilyen hátránnyal. Próbálkozni kell és utána okosabb leszel mi passzol hozzád.
jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!