Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyetemi bukás esetén, normáli...

Egyetemi bukás esetén, normális, ha a szülők nap mint nap az orrom alá dörgölik mekkora szégyent hoztam rájuk?

Figyelt kérdés

Volt ezért egyeteni bukás miatt öngyilkossági kísérletem, anyának sok gondja van mostanában és ezt is a fejemhez vágja mindennap ,hogy megbuktam mekkora szégyen vagyok a csáládnak, mert 280 nettót keresek. Miközben a diplomás ismerőseimnek nettó 5-600 netókat kapnak.


Megbuktam egyetemen, azóta szó szerint utálnak a szüleim, mindig szidnak, most már nincs a szeretlek kisfiam hanem nyers utálkozás vette kezdetét. Hétvégén hazajárok, munkásszálón lakok, és ez van minden hétvégén. Minden hétvégen elmondja szégyen vagyok, meg mennyire elege van belőlem, meg szégyent hoztam a családra.

Úgy látom az ember értéke a pénze vagyona, nem keres sok pénzt, már nem is ér semmit az ember.


jún. 22. 10:23
 1/5 47. ***** válasza:
73%
Nem a pénz a k
jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

És kit érdekel, hogy mit mondanak anyádék? Haza se mennének ha így beszélnének velem a mocskos ge*ik. Te fogyatékos vagy, hogy házhoz mész a pofonért, vagy mi?

Öngyilkossági kísérlet... egy egyetemi bukás miatt...Viccet azért ne csibnálj magadból. Nem az a ciki, hogy megbuktál, hanem hogy emiatt te öngyilkos akarsz lenni, mert jujj, anyukád utál. Ki a faxt érdekel? Majd egyedül d9glik meg 80 éves korában és rájön.

Mondanám szevasz tavasz és haza se mennék többet.

jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 47. ***** válasza:
13%
Nem a pénz a lényeg. Csalódott, hogy egy töketlen lúzert nevelt fel. Lássuk be, ma egy diploma egy régi érettségi kb. Neked meg nem sikerült....
jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szellemi képességeinket is a őseinktől hozzuk...nem mi tehetóünk róla.
jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy, ezért már nem kötelező komolyan venned a szüleid destruktív beszólásait. Ha nem elégedettek veled, az az ő bajuk. Megteheted, hogy kivonod magad az ártó hatásuk alól. Ha van saját szállásod, akkor nem vagy köteles hétvégénként meglátogatni őket. Hagyd, hogy éljék a maguk életét. Ha majd szükségük lesz rád, akkor úgyis hívni fognak.
jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!