Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez milyen mentális...

Szerintetek ez milyen mentális betegségre utal?

Figyelt kérdés

Sokszor elfog egy olyan érzés mint amikor pl. rajtakapnak valami rossz cselekedeten vagy stb., és agyalsz meg rettegsz, hogy hű most mi lesz ebből...

Ez minde ok nélkül jelentkezik.

Hozzáteszem az utóbbi években eléggé keveset járok el, intthonról dolgozom, az idős beteg szüleimeimmel vagyok itthon, tehát az is a fejembe jár, hogy mi lesz ha valamelyikük vagy mindkettejük meghal.

36 / F

Köszönöm előre is ha írtok nekem ezzel kapcsolatban valamit.



jún. 22. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorongás, imposztor szindróma. De ezt most csak azért írtam, mert kérdezted. Valójában nem kéne diagnosztizálni, azzal nem jutsz előbbre, hanem élni kéne. Belegondolhatsz, hogy mi lesz, ha valamelyikük meghal, de ettől nem félni kell, hanem tisztában lenni a ténnyel, és berendezni a saját önálló életedet, jó esetben egy párral.
jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez szorongas, esetleg nyugtato ha akarsz, antidepresszanst nem annyira ajanlok, nehez felmenni nehez lerakni egyeseket, imposztor szindroma haat akkor nagyon enyhe formaja, inkabb szorongasra mondanam, az imp. szimdroma nincs is elismerve (egyebkent).


En inkabb onbizalom hianyra voksolnek ami igazabol ha ugy nezzuk egy a ketto. csak az imposzt. sokkal konkretabb, de nincs is elismerve diagnoziskent, de tegyuk fel az.

jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!