Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Az a helyzett hogy mindig is jobban stresszeltem mint mások, túl gondolok mindent , nincs önbizalom, és közbe erős embernek tartom magam...

Megvan ennek is az oka apám anyám 10 éves voltam mikor meghalt, most pedig 21 vagyok most meghalt aki nevelt nagyapám, és nagybátyám is..

Mindig is szorongós fiú voltam..

És most egy olyan dolog kínoz hogy 3 napja kicsit a haverokkal ittunk...Le fekudtem pihenni és úgy keltem fel hogy el kezdtem pánikolni , de nem tudom minek és el kezdtem rá parázni mi van ha valami komolyabb pszichés bajom van vagy akármi..El kezdtem ezen agyalni hogy mivan ha nem vagyok normális mint a többi és jöttek a gondolatok azóta feszült vagyok szerintem depressziós lettem..

Egyébként ezek előtt voltak komolyabb depresszióim, és szorongásaim általában mindig az volt az ok hogy feltem valami betegseg miatt vagy barmi es ez okbol jott a felelem szorongas depresszió..Valaki szerint most mit tegyek ?



jún. 19. 04:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szakembertől érdemes segítséget kérni, pszichológushoz fordulj, akár a háziorvosodon keresztül.
jún. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért úgy gondolod valami komolyabb baj van ?
jún. 19. 05:37
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Az alkohol oldja a gátlásokat, mint ismeretes. Tehát ha van benned szorongás és depresszió a szeretteid elhunyta miatt pl, akkor az ivászat felerősítheti.
jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!