Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy küzdjem le a gyógyszer...

Hogy küzdjem le a gyógyszer lenyelési fóbiámat?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy képtelen vagyok kapszulákat lenyelni. Tablettákat még úgy ahogy, de azokat még el is lehet törni, így megkönnyítem a dolgomat ha nem megy másként. DE a kapszulákat nem bírom.. A lágyzselatin kapszuláknál van az, hogy rátapad a szájpadlásomra, és olyankor képtelen vagyok nyelni, mert rám jön az a gondolat, hogy félre megy, megakad... Márpedig amiket szednem kéne, étrend-kiegészítőket azok ilyenek. Valami trükköt tudtok, hogy le tudjam nyelni őket, vagy nyugtassam magam, hogy nem lesz bajom?
jún. 8. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én meg azokat szeretem pont jobban, mert könnyen csúsznak. Nálam a tabletta a mumus mert nekem az tapad, ha meg eltöröm karcol.

Aminek meg van valami fura illata az meg mégrosszabb mert hányingerem lesz.

Én amúgy jól hátrateszem és gyorsan iszom, hogy ne legyen sokáig a számban mert ha megérzem az ízét már öklendezek.

jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak most pont nem lehet kapni. [link]
jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szénsavas üditővel szoktam, akkor könnyebb
jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én étellel együtt tudtam csak legutóbb bevenni a gyógyszert. Ettem pár falatot valamiből, amibe belecsempésztem a tablettát. Próbáltam azt gondolni, hogy ez csak egy normál falat étel, nincs benne gyógyszer. Persze arra mégiscsak figyelni kellett, nehogy összerágjam véletlenül. Óvatosan rágtam kicsit a falatot, aztán nyeltem egy nagyot. Nekem csak így sikerült, folyadékkal képtelen vagyok bevenni sajnos.
jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért csinálnak ilyen nagy böszme gyógyszereket..még vitamin is némelyik akkora, h négy felé kell vágnom
jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!