Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire súlyos hipochondria?

Ez mennyire súlyos hipochondria?

Figyelt kérdés

Decemberben kezdődött az egész egy rossz gondolattal, sose gondoltam volna, hogy ebbe ennyire bele lehet süllyedni és, hogy bele is fogok.


Több hónapon keresztül féltem emésztőrendszeri betegségektől, tüdőembóliától, agyi aneurizmától, alvás közbeni hirtelen haláltól és még rengeteg dologtól. Volt olyan, hogy kicsit bevertem a fejem és féltem, hogy meghalok - rohantam egyből CT-t csináltatni ami természetesen kimutatta, hogy semmi bajom de így se nyugodtam meg.


A legutóbbi eset 3 hete történt mikor száraz volt a torkom és erősen köhögtem és fémes ízt éreztem a számban, utána megnéztem és vér volt a nyálamban. Szaladtam az orvoshoz, hogy tüdőràkom van és ő mondta, hogy csak elpattanhatott egy ér az orromban vagy ott hátul és az jött fel, azóta nem fordult elő de fejben nem tudtam túl tenni magam rajta, állandóan a nyálamat ellenőrizgetem.


Ma reggel megláttam, hogy volt egy vércsepp a párnámon és egy kisebb seb a fülemen és nyílván onnan véreztem, ez már kínosan egyértelmű de mégis ott a gondolat, hogy mi van ha alvás közben vért köhögtem fel.


Nagyon fárasztó több hónapja így élni, sose gondoltam volna, hogy 20 évesen pont ilyen problémám lesz. Kicsit már elegem van belőle, állandó gyomorideg stb. Volt már valakinek hasonló? Hogy keveredtetek ki ebből?



jún. 8. 14:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt leszámítva nem érzem, hogy sok problémám lenne az életben. De ez pont elég és tönkreteszi teljesen.
jún. 8. 14:23
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
46%
Tedd rendbe az étrendedet, és jó eséllyel elmúlik.
jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet,hogy ez már hipochondria. Gondoltál már arra,hogy elmenj pszichológushoz? Elég hamar lehet segíteni a problémán,az egyéb megoldások sajnos -te is láttad- nem segítenek,hiába mész 6x,60x CT-re.20 évesen testileg biztosan makkegészséges vagy szerencsére!
jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!