Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellix mikor fog hatni...

Brintellix mikor fog hatni végre normálisan?

Figyelt kérdés

Két hónapja szedem már, dózis emelésem is volt. Az első hónapban még éreztem egy minimális javulást, de még mindig nagyon szorongok, kezdem azt érezni, hogy felesleges.

Mennyi idő után hatott nektek rendesen?

Nyilván nem írom felül az orvost, csak kezdek elkeseredni és jól esne mások tapasztalata, mint lelkifröccs, hogy megéri esetleg várni még egy-két hónapot.



jún. 8. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szorongásra nekem nem hatott, az egyik legkevésbé sikeres gyógyszer. 2 hónap után már jócskán cserélni kellett volna.
jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Nem ezt szedtem, de szerintem a hat het a maximum. Panikbetegseg, szorongas miatt anyam is, en is regi tipusu Seroxat/ Paroxat antidepresszanst kaptunk Xanax kiserovel. A nyugtato kis dozisban volt, kellett az is.

Anyam csoportba is jart, ismert sorstarsakat. Szerintem a hat het a leghosszabb ido. Egy honap siman lehet, de esetleg mas gyogyszer, mas dozis, nyugtato is kellene?

jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!