Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utalhat, ha 23 évesen...

Mire utalhat, ha 23 évesen úgy gondolom, örülnék neki ha valaki közölné velem, hogy vonzódott hozzám amikor gyerek voltam? Ti hogyan reagálnátok egy ilyenre? 23/L, többi lent

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy tett is valamit, csak hogy vonzónak talált engem gyerekként.

jún. 2. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Arra, hogy gyerekként (is?) úgy érezted, nem vagy elég jó, nem vagy elég fontos, nem vagy elég érdekes, stb.
jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1

Sajnos ez így van. :( Emiatt lehet?

jún. 2. 16:57
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen, abszolút. A leírás alapján szerintem nyilvánvalóan nem valami szexuális aberrációról van szó, hanem erről.
jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3

Niylván, hisz ha aberrált lennék akkor én vonzódnék gyerekekhez és nem úgy lenne, hogy az tetszik ha kiderülne hogy hozzám vonzódott valaki

jún. 2. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Van ám sokféle aberráció. Lényeg, nálad nem ez a helyzet. Az önbizalmadon kellene dolgozni. A jelenben van, aki vonzónak talál, van/volt már rendes párkapcsolatod?
jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most van épp alakulóban egy :) eddig még nem volt
jún. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!