Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 nap frontin szedés után...

3 nap frontin szedés után lesz megvonási tünetem?

Figyelt kérdés

Napi 0.25 - 0.5 mg frontint szedek (pánikrohamra, szorongásra van felírva nekem) egyet beveszek ha rám jön a pánikroham, illetve, általában este bekapom a másodikat hogy kellemesen érezzem magam mielőtt elalszok. Ezt 3 napja csinálom, ha abbahagyom a szedését lesz szorongásom újra / erősebben lesz-e szorongásom? Alapból szorongós ember vagyok ha ez számít.

Köszi



máj. 30. 17:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve 17 éves vagyok és antipszichotikum függő is voltam/vagyok. Nem akarok erre a cuccra is rákatanni…😅
máj. 30. 17:22
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

20 ev utan sincs, ha nem veszem be. Ez urban legend, csak mert drogos alkeszek koktelkent es ipari meretben toljak.

En nem vagyok fuggo, csupan gyerekkorol kronikus szorongo. Gyerekkent infuzio kellett, csak mert hanyastol rettegve nem ettem. Kosz, 30 eves kortol az eletet valasztottam, es orvos irja fel normalis adagban.

máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben koszi!
máj. 30. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!