Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógynövényes nyugtatókra rá...

Gyógynövényes nyugtatókra rá lehet szokni? (Sedacur, Remotiv stb.)

Figyelt kérdés

máj. 30. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem fogsz, mert semmit nem érnek. Akinek a fejében megfordul, hogy szükségem lenne nyugtatóra...annak ezek nullák. Még az agyon sztárolt Ashwagandha is. Egyébként állítólag a macskagyökérhez hozzá lehet szokni.
máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Konkrétan placebo hatásúak, tehát nem ér semmit. Függőséget sem okoz, de cserébe nincs hatása sem.
máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
89%
Nem. Legfeljebb mint szokás idegződhetnek be, de kémiai függőséget nem okoznak. Olyan gyógynövényeket nem használnak az ilyen nyugtatókban, amik kémiai függőséget okoznak.
máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos olyan szinten nem ernek semmit, hogy csak annyiban, mint egy placebora, ha rettegsz attol, hogy nincs nalad, nem vetted be, mert biztonsagerzetet ad. Nem tudom, mi a baj az orvos altal irt nyugtatoval.

En 16-17 evesen kezdtem igazan horror modon eletkeptelen lenni. Legszomj, szedules, nyeles figyelese, panikroham kozeli allapot de non stop. 30 eves koromig mindent kiprobaltam, es kozben par megallos tavolsagokra eltem korlatozott eletet. A gyogyszertol en az eletem kaptam vissza. Huszonev utan sem vagyok drogos roncs, viszont repulok egyedul, barmilyen helyzetben normalis vagyok. Most mellrak diagnozissal eppen.

máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!