Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez függőség? Ha elmegyek...

Ez függőség? Ha elmegyek valahova és útközben észreveszem, hogy véletlen otthon hagytam a telefonom, akkor a biztonságérzetem gyengébb. Add egy biztonságérzést, hogy van nálam telefon, ha bármi történik, akkor hívhatok segítséget.

Figyelt kérdés
Nyugodtabb vagyok, ha van nálam telefon és egy kis üveg víz. Még, ha nem is használom útközben a telefont, nem iszok vizet, mégis ad egy biztonságérzést.

máj. 29. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van telefonom (20 éve), mindig nálam van. Víz nélkül el sem indulok. Ez tizenéves korom óta így van, mikor benyeltem egy bogarat és "fuldokoltam", nagyon kellett volna a víz, de nem volt nálam.
máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem, ez manapság teljesen normális. Akkor van baj, ha az hiányozna, hogy út közben félpercenként nézegesd, jött-e új like a képedre.
máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!