Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ilyen szintű kiégés?...

Létezik ilyen szintű kiégés? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi testi-szellemi erőm nincsen bármihez is hozzáfogni. Teljesen megőrülök mindentől, amit meg kell csinálni, egy pohár elmosogatásától kezdve a főzésen át, vagy ha bármit is a szokásosnál bonyolultabban vagy eltérően kell megcsinálnom, ha pár ruhát a helyére kell(ene) tenni, beágyazni, hogy a boltba menésről már ne is beszéljük... stb. Kívülről ez nyilván elég röhejesnek tűnik, de belülről én csak annyit látok, hogy besokalltam és nincs kiút, az összes problémám vagy rajtam kívüli okokból van, ami meg miattam, abban nem tudok többet nyújtani, évek óta próbáltam de én sem vagyok szupermen hogy mindent megoldjak.
máj. 25. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Depresszióval is jár ilyesmi, az valahol összefügg a kiégéssel.

Szakembert kerestél már? Pszichiáter, pszichológus?

máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de depressziónak hívják, nem kiégésnek.
máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen, teljesen létezik "kiégés".


Pihenned kell és lazítani. Mindenkinek olykor össze csapnak a hullámok a feje fölött. Én is ebben a fázisban vagyok, de hidd el van kiút.


Kösd le magad. Sétálj, fuss,rajzolj, hallgass zenét bármit ami szeretsz.


Ha nem kattogsz rajta állandóan, hidd el jobb lesz.

máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!