Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt ürül ki kb....

Mennyi idő alatt ürül ki kb. másfél hónapig tartó szedés után az orbáncfű a szervezetből? Sajnos ugyanazokat a borzalmas mellékhatásokat érzem a szedésekor, mint ami miatt elhagytam a régóta szedett antidepresszánst, a Paroxatot.

Figyelt kérdés

máj. 7. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a paroxat elvonásától érzed ezt.
máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem jól gondolod. Tudom milyen érzés a Paroxat elvonás, és tudom milyen érzés az, amit az orbáncfű okoz.. A Paroxat elvonásnál pánikérzésem van, az orbáncfű szedésekor pedig erős nyugtalanság,ami azóta hogy elhagytam, el is múlt! De visszajött sajnos az erős pánik.
máj. 9. 05:02
 3/7 anonim ***** válasza:
A szervezetből minimum 4 nap. Max 2 hét. De lehet elvonási tünete.
máj. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a Paroxat hatott a pánikra? Vsgy a pßnik megvonási tünet?


Milyen mellékhatása volt.

máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, nem szedem az orbáncfüvet 6. napja, és érzem az elvonási tünetét. Ez is durva sajnos, mint a Paroxat.

A pánik biztosan megvonási tünet, hiszen nekem ilyen korábban sosem volt, teljesen ismeretlen ez számomra!

Minek kérdezed a mellékhatását?

máj. 11. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Paroxat. Mire szedted? Hatott valamire?
máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú, azt már 26 éve kaptam. Talán valamit hatott a szorongásra, arra kaptam. De igazából ha újra visszamennék az időben, egy szemet sem vennék be belőle, mert többet ártott, mint használt! Súlyos és nagyon borzalmas mellékhatásai vannak! :( :( Örülök, hogy megszabadultam tőle!!! Most regenálódik szerencsétlen idegrendszerem, ha egyáltalán képes még rá... :( :(

Igazából nem szabdott volna az orvonak felírnia, mert ez a gyógyszer nagyon súlyos depiseknek való, nem pedig enyhe szorongásra és enyhe depire! Nagyon haragszom az egész pszichiátriai úgymond "gyógyításra" ! Ha tervezed hogy szedd, lebeszélnélek róla, senkinek, még az ellenségemnek sem ajánlom a szedését!!!

máj. 11. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!