Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 25 éves vagyok, megrögzött...

25 éves vagyok, megrögzött módon hetente eszembe jutnak az életembe elkövetett hibák. Már 14 évesen is ez volt, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Régen úgy játszottam a játékokat, hogy lementem, és miután megismertem a rossz kimenetelt mindent másképpen csináltam. Olyan mint ha erre kondicionálódott volna az agyam. Döntésekben ezért határozott se vagyok, inkább olyan utolsó pillanatban típus.


Heti több nap eszembe jutnak az elszalasztott lehetőségek az életemben.

Úgy érzem nyerni akarok az életben viszont úgy érzem, hogy behozhatatlan hátrányom van, ami miatt max a középmezőnyben végezhetek.

Ezekhez társulnak a tipikus velejárók: Hatalomvágy, nyomásgyakorlás, irigység, szkeptikusság minden lehetőséggel kapcsolatban, az emberek legrosszabb oldalának látása stb.


Nyilván ha a pszichológus szóba jönne akkor neki tenném fel a kérdést.



#múlt #emlék #múltban élés
2023. dec. 30. 22:49
 1/1 Gombanyo12 ***** válasza:
Keress egy jó kineziológust! Felér egy pszihológussal. Sokat tud segíteni. Tapasztalatból tudom.
2023. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!