Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegségre utal a sok hallucin...

Betegségre utal a sok hallucinálás?

Figyelt kérdés

Naponta többször, kb 8-10 alkalommal azt látom, h egy cica fut el előttem, vagy h bogarak mennek a földön, vagy h valaki velem van a szombában, amikor teljesen egyedül vagyok itthon stb. Persze, rögtön ahogy észlelem ezeket, jobban odanézek, és rájövök, h ez nem a valóság.


De miért jelentkeznek, ha nem cigizek, nem drogozok és alkoholt sem fogyasztok? (16/L)


2009. jan. 2. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szedsz valamilyen gyógyszert ?

ha nem, akkor menj orvoshoz, mert betegségre utal.

2009. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Hát igen ilyen ez a bulizás:D

extasy+fű ezt teszi.


Na jo bocs nem tudtam kihagyni

2009. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Az amit leírtál nem feltétlenül halucinálás. Kapcsolatban lehetnek a koroddal és még millió egyébb dologgal. Menj el egy pszichológushoz és beszélgess el vele. Lehet olyan dolgokat fogsz magadról megtudni, aminek Te is meglepődsz.
2009. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül vizsgáltasd ki (a körzeti orvosnál kezdeném) - mert már egy ilyen élmény is betegségre utalhat.
2009. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgáld felül, szedsz-e olyan gyógyszert, aminek hallucináció lehet a mellékhatása. konkrétan tudok egy antibiotikumot, aminek van ilyen hatása, én is átéltem, nagy kellemetlen volt. (bár nekem olyasmi volt, hogy alapból ott lévő dolgokat néztem másnak, mint ami, pl az utcán árnyakra azt hittem, hogy emberek..stb

Kialvatlanság is okozhat enyhe hallucinációkat.

de ez másnak tűnik a te esetedben. sztem is menj el a körzeti orvosodhoz, és kérj beutalót neurológiára.

2009. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez betegségre utal,és számtalan oka lehet ugyhogy inkább fordulj orvoshoz!!!
2009. jan. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!