Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Trittico nektek okozott bármi...

Trittico nektek okozott bármi gyomor panaszt?

Figyelt kérdés

hányinger vagy bármi?

Hány mg-al kezdtetek?



2023. júl. 20. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Tritticotol en feltem h ugy felall a dakom hogy nem all le. mert van egy ilyen mellekhatasa, volt is minimalis egyebkent. De csak reggel sokaig allt a daeko japanosan.


nem emlekszem... trazodone?


azt hiszem 150 mg osat szedtem es 50 mg al kezdtem talan? aztan mentem 150 ig is meg 200 is. Altatott az igaz nem erosen de altatott. Csak ez a daeko felelem nem volt jo.


Gyomor panaszra nem emlekszem, de ha neked van daeko akkor nincs ertelme szedni mert nem lesz jobb, ez nem olyan amihez a gyomrod hozzaszokik.


En tianeptine-t szedtem sosem szokott hozza. valtani kellett.


de daeko en alvasra szedtem.


ha te antidaekora szeded akkor a minimalis business asszem 200mg? a tokom emlekszik mar ra 3/4 eve volt kb. a daekomban tobb a tudas mar mint az agyamban szerintem.

2023. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja meg harom reszre lehet torni assem akkor az a trazodone - trittico
2023. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy hónapja szedem este 2/3, 1 szem 0.5-ös Xanax-al együtt kell bevennem (reggel 1 Brintellix 10 mg ,+0.25 xanax). Nekem kontrétan nincs étvágyam, fogytam. Néha random elkap a szapora.
máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!