Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek róla, ha a...

Mi a véleményetek róla, ha a pszichológus bizonyos konteókban hisz, és ezt vállalja is?

Figyelt kérdés

#pszichológus #Konteók
2023. júl. 8. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el te is gondolkodni, saját véleményt alkotni dolgokról, utánanézni dolgoknak, jegyzetelni, ki mit tesz időről-időre, hogy ne csak úgy megmondhassák a különféle dolgokról, hogy azok konteok, vagy épp hogy nem.
2023. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Attól is függ, hogy miben és mennyire hangoztatja. Ha valami (szerintem) nagyon nagy baromság, akkor lehet utána kevésbé tudnám komolyan venni, de ha nem nagy dolog és csak egyszer említette, akkor csak figyelmen kívül hagynám. Attól még a munkájában lehet jó, szóval ha elégedett vagyok vele, nekem mindegy.
2023. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pl. chemtrail
2023. júl. 8. 16:59
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Hogy hülye.
2023. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Ez most olyan dolog, mint az új világrend (Great Reset), ami NEM konteó, de sokan annak hiszik. Most akkor érted, ki a hülye, aki arról beszél, ami 3 éve nyíltan el lett indítva, vagy aki tagadja a létezését is, annak ellenére, hogy a csapból is folyik?!
2023. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én nem is akarom elítélni vagy lehülyézni kapásból, mert történtek furcsa dolgok az elmúlt időben (a chemtrailben mondjuk ténylegesen nem hiszek), ezért is kérdeztem inkább itt.
2023. júl. 8. 17:10
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy szakmailag a topon van, de aki felül ilyen sületlenségeknek, azt nem tudom tisztelni, sem komolyan venni, életemre vonatkozó tanácsot elfogadni meg főleg nem. Vagyis pszichológust váltanék, hacsak nem vagyok vele évek óta nagyon megelégedve. (Bár az a pszichológus, akihez évekig lehet járni hatás nélkül, meg pont nem a jó fajta.)
2023. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"mert történtek furcsa dolgok az elmúlt időben"


Például?

2023. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez a te orvosod, vagy álltalába a konteó hívő pszichológusok? Ha a tied, elég kellemetlen, hiszen mégsem szívesen mond ellent az ember az orvosának! Egyébként nem csodálkoznék, ha ebbe a konteó mizériát az oroszok generálnák.
2023. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem saját maga konteó hívő, és magát a "nem létező pszichológusának" megszemélyesítve írta le a kérdést.
2023. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!