Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ki kéne vizsgáltat...

Szerintetek ki kéne vizsgáltatni magam?

Figyelt kérdés

Mostanában az a baj, h pl ülök a buszon és elkezdtek vmin gondolkozni, aztán mikor leszállok, kb fél óra mulva, és vissza gondolok arra, h eddig min gondolkoztam akkor egyszerűen nem emlékezek. Nem tudom miért, pedig emlékeztem h egy csomo minden járt a fejemben, de hogy mi azt nem tudom pontosan, meg kb midnenel igy vok, ha mosogatok közben gondolkozok, 10 perc mulva nemtudnám meg mondani miken gondolkoztam.

Elalvásnál pedig gyakran van, hogy ránézek az órára és mondjuk 10 óra van, lehunyom a szemem elkezdek gondolkozni, és kb 1 óra mulva ismét ránézek az órára, és nem tudom ismét h min járt az eszem, ill. azt sem tudom h aludtam-e, lehet h igen lehet h nem. Sztetek mi lehet? Agy érelmeszesedés, vagy mi? 16/L


2010. okt. 8. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

16 évesen agyérelmeszesedés nagyon durva lenne.

eszel eleget?én akkor szoktam így lenni,ha nem eszek.

2010. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát azvan h elvileg vashiányom van, és szednem kéne rá gyogyszert, de hat szem után abbahagytam, mert nem tudtam tőle nagyvécézni. Naponta kb kétszer eszek, reggelire vmi szedvicset, aztán pedig vacsira mégegyet kb..
2010. okt. 8. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon keveset eszel ez így nem nomális,akkor ne csodálkozz,hogy minden bajod van.egyél és menj vissza az orvoshoz,hogy írjon esetleg más fajta gyógyszert ,vagy próbáld meg ezt: [link]
2010. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszoló!

Nagyon tetszik, hogy egy pillanat alatt információk nélkül rátapintottál a lényegre!

16/L: Tényleg gyakorlatilag éhezel, a szervezetednek tápanyagkra va szüksége, vitaminokra, szénhidrátokra, tönkreteszed magad, mért nem ebédelsz? A végén a mentő fog összeszedni. De a szüleidet se értem!

2010. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én gyakran látok vagy hallok valamit, ez felidéz egy emléket. Annak egy részletéről eszembe jut valami más, arról még valami. Pár perc múlva csodálkozom, honnan jött az utolsó gondolat.
2010. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!