Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok, épelméjű?

Nem vagyok, épelméjű?

Figyelt kérdés

Folyton attol félek, h megőrülök, h nemtom kiesik az emlékezetem, vagy hirtelen nem tudom hol vagyok, és ha ezen gondolkozok néha tényleg oylan mintha kiesne egy két gondolat, mmint nm emlékszem néha h min gondolkodtam.

Meg olyanoktól parázok h pl a pküssmaci felémfordul és rámodrdit, és vhogy stresszelek h megtörténik, meg h vmi bajom van.

Mit csináljak? Miért van ez? 16/L


2010. okt. 7. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű tényleg beteg vagy, ha igaz, amit leírtál.
2010. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem vagy esetleg betépve egy kicsit ?? Velem is szokott ilyen lenni mikor tul jó a cuccos... :D
2010. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok.. mmint nem gondolom komolyan h felém fordul tudom h nemfog, mmint nem ugy értem h megvagyok zavarodva.. Csak pl fekszem elképzelem h megtörténik, és azon gondolkozok ha ilyen lenne tuti ott halnék meg ijedtemben, persze tudom h ez lehetetlen. A másik az emlékezős dolog meg, cska az h néha attol, félek h megörülök, nincs bajom, csak parok mi lesz akkor ha elfelejtem mondjuk a nevem, vagy h hol vagyok meg ilyenek. csak mert nemrégiben több pánikrohamom volt, ami azzal társult h idegennek éreztem a külvilágot, és azota félek h megkattanok:S
2010. okt. 7. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség, vagy szorongás.
2010. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
idegennek éreztem a külvilágot, és azota félek h megkattanok:S - ez megtörtént és ez rosszab lesz csak... pl nekem is szokott néha olyan érzésem lenni, mintha vki követne... de neked összetett problémád van, pszihiáter sürgősen, mert később már lehet alakokat fogsz képzelni...
2010. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaj ne ijeszgess...Remélem nem fogok:S Amugy ma megyek pszichológushoz, a rohamaimmal, de am már annyi problémám van meg annyi mindent éreztem, h hülyének fog nézni. Am az a fura, h a suliban tökjol vagyok, minden happy, eszembe sem jutnak ezek a dolgok, mintha a valo világba lennék, aztán a buszon hazafelé elkezdek gondolkozni, és mire hazaérek ismét depis vagyok. Este pedig kezdek mindenféle betegséget, és annak tüneteit beképzelni, szval sztem lesz velem dolga a pszihológusnak XD

Viszont rájöttem h mostanában szó szerint nincs miért élnem érzés van rajtam, és nincs minek örüljek érzés. D most pl tökre várom a holnapot, mert bnöimmel megyünk bulizni:) Ez jó viszont, hamar elfog telni az éjszaka és ettől picit lelombozódok:(

Am voltam multkor neurológusnál, aki kedély javítót írt fel, de nem szedem mert arra nem ihatnék alkoholt XD

Ha ma a pszihológus úgy látja h pszichiátriai kezelésre szorulok, majd beutal, de anno voltam hipochondriával pszihiáternél, aki azt mondta mentálisan egészséges vagyok, csak néha túl sokat foglalkozom magammal, ez viszont sztem azért más. Természetggyógyásznál is voltam aki azt mondta van néhány gyulladás a szervezetemben, hörghurut vagy ilyesmi, ill. stresszes vagyok, de am makk egészséges. Szval most nemtom milesz.

2010. okt. 8. 15:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Kényszeres gondolatok, gyógyítható
2010. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!