Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik önsegítő csoport...

Létezik önsegítő csoport borderline betegeknek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és úgy érzem mindent elvett tőlem az, hogy borderline vagyok.

Kibuktam az egyetemről, csak érettségim van, így rosszabbnal rosszabb munkakra van csak lehetőségem, amikbol megélni is alig tudok.

A barátaim szépen lassan eltűntek, ami teljesen érthető, szerintem én sem bírnám ha egy barátom félévente 2-3x pszichiátrián kötne ki :(

Bántalmazó családból jöttem, így rájuk sem tudok számítani.

Egyszóval elpazaroltam a lehetőségeimet és tönkretettem az életemet


Nem szeretnék egyedül lenni, nem bírom teljesen egyedül. Talán a sorstarsak valamelyest el tudnanak fogadni.

Létezik borderline csoport valahol?


Köszönöm a válaszokat!



2022. nov. 17. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Szia, ebbe botlottam bele nemrég: [link] de nem tudok róluk semmit.
2022. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

A nap körrel nekem rossz tapasztalataim vannak, megvan az első interjú, majd keresnek, aztán igazából nem keresnek/reagálnak. Másoktól is ezt hallottam, bár néhányan dicsérik, ha eléred őket valahogy, akkor lehet pozitív hely.

Sajnos én sem találtam még megoldást, én most küzdök, hogy ne bukjak ki az egyetemről, de vesztésre állok.

2022. nov. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Ezek szerint az egyetemi évek mindenki másnak is gyötrelmesek így. Amúgy van valami elvileg jó facebook csoport BPD embereknek, de engem még oda sem vettek be valamiért szóval személyes tapasztalatom nincs :D
2022. nov. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez most jött szembe Fcebookon: [link]
2022. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!