Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ettől valami bajom? Azt...

Lehet ettől valami bajom? Azt mondják nagyon erős gyógyszer.

Figyelt kérdés
Eritromicint kell szednem, mert piros a torkom, de egy napig véletlenül kimaradt, anyu meg megemlítette, hogy megnézi mennyi van még benne, én meg megijedtem, gyorsan fogtam a dobozt, kivettem belőle hármat úgy hogy ne lássa, kimentem wc-re, és megittam.
2010. szept. 26. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális...egyszer talán még elvileg nem lesz nagyobb bajod (bár a májad biztos nem fog ujjongani, valamint fejlődő szervezetről van szó), de azt jegyezd meg egyszer és mindenkorra, hogy utólag SOHA de soha ne vedd be egy gyógyszer többszörös adagját!!! Most komolyan, mi bajod támadt volna abból, ha bevallod, hogy "anyu, tegnap kiment a fejemből, hogy bevegyem"??? Max kapsz egy kis letolást és kész.
2010. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom,gyorsan cselekedtem és nem gondolkodtam,de most tényleg nagyon meg vagyok ijedve.
2010. szept. 26. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát azért egyszerűbb lett volna lehúzni őket a vécén, ha már úgyis ott voltál.

Ha nagyon be vagy pánikolva, akkor hányasd meg magad, szerintem jobb, mint stresszelni, gyorsan túl vagy rajta.

2010. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3tól semmi bajod nem lesz de tényleg ne csinálj ilyet
2010. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!