Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 34 éves vagyok. Idáig azt...

Darklord88 kérdése:

34 éves vagyok. Idáig azt gondolotam,hogy csak simán antiszociális vagyok de,hogy olvasgatom a dolgokat gyanakszom az aspergerre.Azt emberek közt nem érzem jól magam, nem is érdekelnek a dolgaik problámáik.Legszivesebben magamban vagyok el.!?

Figyelt kérdés
Az emberek felé nem igazán érzek empátiát,de az állatok felé igen erőset.Nagyobb közösségben nem szívesen szeretek megszólalni, kitünni.Szinte mindig úgy érzem ,hogy a többi ember furcsának tart, magában kinevet.Hosszabb ideig a szemkontaktust sem bírom.Ez szerintetek mine ka tünetei?
2022. szept. 19. 20:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az íráshibákért :)
2022. szept. 19. 20:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szociális fóbia, de menj szakemberhez!
2022. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen lehetséges ,hogy ez.Egy sima pszichológus foglalkozik ilyennel?Mármint van e ingyenesen igénybevehető pszichológus vagy ezek a kezelések mind fizetősek?
2022. szept. 19. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz TB-sre is igen ezzel
2022. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez még önmagában nem egyértelmű asperger, de persze benne lehet a pakliban.
2023. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!