Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki ajánl nekem JÓ, nem...

Valaki ajánl nekem JÓ, nem bántalmazó pszichiátert/pszichológust Budapesten vagy Észak-Magyaroszágon?

Figyelt kérdés

Nem Budapesti vagyok hanem heves megyei, de itt a “szakemberek” csak meg inkább tönkretettek…

Fiatal lány vagyok, eddig csak nőknél voltam, de az összes az első perctől kezdve bántalmazott.

Nagyon kellene a segítség mert öngyilkos akarok lenni, gyógyszert szedek, de sírógörccsel jöttem ki egy ülés után.

Ha valaki segítőnek megy miért bántalmaz egy fiatal beteg lányt?

Nem túlzok, tényleg nagyon rosszak voltak…

Van itt olyan aki találkozott már kedves szakemberrel aki tényleg jó is volt?



2022. szept. 17. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

nem tudom, hogy a te problémádra jó-e, de őt például ismerem és tök kedves, el nem tudom képzelni róla a bántalmazást: [link]

Légyszi ne legyél öngyilkos!

2022. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

#1 megnéztem a honlapot, "Acess Bars" az egy ezoterikus hókuszpókusz.


Én Miskolcon tudok egyet ha praktizál még, már 10 éve mikor jártam hozzá, is idős volt, Király Gabriella.

2022. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Mivel bántalmaztak?
2022. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beszoltak, meregettek, cikiztek, nem vettek komolyan, cikikusak voltak… ez elég?
2022. szept. 17. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
Mit szóltak be, mivel cikiztek?
2022. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Én 5 pszichológust ismertem meg, és ebből egy volt jó. Sajnos az empátiakészség és magas szintű emberség nem feltétele a diploma megszerzésének.
2022. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Én déli részen lakom (szerb határ), így nem ajánlok pszichológust. Két nőnél jártam, egyikük tudott kezelni, tudta, mivel mit ér el. Másikuk minden egyes alkalmat beszólással kezdte. A harmadik alkalom után megköszöntem, hogy zárja le az aktámat, nem jövök többet. Akkor volt rajtam a sz@rcunami éppen, mikor a béka segge is égnek tünt. Azóta könyvekkel kuruzslom magam
2022. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!