Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szólnom kéne a pszichológusomnak?

Sac kérdése:

Szólnom kéne a pszichológusomnak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 3 napban kb 10szer próbáltam meg öngyilkos lenni. Elég érdekes módon, zacskót húztam a fejemre és megpróbáltam megfulladni. Mindig lehúztam a fejemről, amint elkezdtek az emlékeim előtörni, és már alig voltam eszméletemnél. Mostmár átgondoltam és nem szeretnék megtenni…

Szóljak erről a pszichológusomnak? Azt tudom hogy akkor 100% hogy pszichiátriára küld, de nem tudom hogy akarom e ezt… szerintetek?


Nagyon szépen kérlek hogy csak akkor válaszolj ha értelmes válaszod van és nem azzal kezdenél, hogy haha lelkibeteg.



2022. aug. 20. 03:08
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván kellene, segítségre van szükséged.
2022. aug. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen szólj neki és vállald a következményeket(én is ezt tettem és engem be is zártak 2 hétre majdnem)szükséged van segítségre szóval hajrá
2022. aug. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fárasztó96 ***** válasza:
96%
Mindenképpen jelezd, ő tud csak megfelelő terápiát/kezelést ajánlani.
2022. aug. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Jelezd neki.
2022. aug. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólj neki. És nem, nem fognak akaratod ellenére befektetni a pszichiátriára ha nem vagy veszélyes másokra - de jobb lenne ha elfogadnád ha ezt javasolhatják, mert állandó felügyelet alatt könnyebben beállítják a gyógyszereket.. És már csak azért is jelezd a dokidnak, mert az öngyilkos gondolatok némelyik gyógyszer mellékhatásai is lehetnek - már ha kaptál gyógyszert egyáltalán.. Szóval lehet hogy egyszerűen cserélni kéne ha szedsz gyógyszert.
2022. aug. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!