Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A már nem használt, de még jó...

A már nem használt, de még jó szavatossági idejű Xanaxot bármelyik gyógyszertárban le tudom adni?

Figyelt kérdés
Még a doboza is megvan, 8 levéllel van még benne, ami 80 szem gyógyszert jelent.

2022. aug. 2. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen. De pénzt nem kapsz érte.
2022. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A gyógyszertárak a fel nem használt gyógyszereket átveszik, és megssemmisítik. Mert ez veszélyes hulladéknak számít.
2022. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
veszélyes?:D
2022. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Add egy utcai csövesnek, vagy tedd le közelükben egy padra.....
2022. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárakban bármilyen gyógyszert le tudsz adni, ők azt megsemmisítésre küldik, nem használják és nem is használhatják fel újra!
2022. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

8# Előbb még gyerekekről makogtál.


Felesleges itt szót csépelni, mindketten tudjuk miről van szó csak te itt álszenteskedsz.

2022. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
28%
add nekem :D
2022. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
6# Azt írtam, gyerek kezébe is kerülhet, ha csak úgy leteszi oda, igen. És a részemről arról van szó, hogy egy addiktív gyógyszert nem teszünk csak úgy le valahova a csövesekhez "egy padra". Mert vissza lehet élni vele. Ez nem egy Algopyrin. Ebben nem tudom, mi az álszent. Nagyon veszélyesek lehetnek a felelőtlenül használt vagy átadott gyógyszerek, ezért javasoltam, hogy szeretetszolgálaton keresztül próbálja eljuttatni rászorulónak. Mert a gyógyszertárban átveszik, de megsemmisítik, ahogy már fentebb írták.
2022. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!