Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Haveromról van szó, súlyos...

Haveromról van szó, súlyos beteg és nem tudom mit tegyek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Haverom 17éves és fiú, a nyár alatt nagyon megváltozott.Órákon és a szünetekben is csendben van egy szót sem szól ami nem rá vall ezen kívül rengeteget fogyott és vannak dühkitörései.Néha mintha nem is ő lenne.Egyszer-kétszer észrevettem, hogy reszket.Ezen kívüül észrevettem, hogy vagdossa magát.Nem tudom mit tehetnék.
2010. szept. 20. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj először is a szüleivel arról mi vna a haveroddal... mi baja és kérdezd meg mibne segíthetsz.Egyébkként meg állj melllette.
2010. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek súlyos pszichés tünetek, mielőbb orvosi kezelés kellene a haverodnak. Valami kevert betegsége lehet, depresszió, pánikbetegség stb. Állj mellé, de csak akkor ha bírod, nehogy te is tönkremenjél. Elsősorban a szüleivel kell beszélned.
2010. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kezeletlen pajzsmirigybetegség jár dühkitöréssel, remegéssel és fogyással. (saját tapasztalat) de én szedek rá gyógyszert. Lehet h kevert baj, ahogy előttem mondták már
2010. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!