Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább. Mit tegyek?

Nem bírom tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden erőmmel azon voltam hogy jobban legyek, de már belefáradtam ebbe az egészbe. Már nem tudom hogy ki vagyok, hogy mit akarok az élettől, össze vagyok zavarodva és csak véget akarok vetni mindennek. Igazából semmi nem köt ide, barátaim nincsenek, a suli már egyáltalán nem megy, nem tudom mi történt velem, pedig jó tanuló voltam, mindig nagyon igyekeztem. Terveim nincsenek a jövőre nézve, minden olyan sötét. Annyira furcsa érzések ezek, nem tudom hova tenni, életemben nem tapasztaltam még ilyent. Mennyivel egyszerűbb lenne nem tervezgetni, csak úgy egyszer megtenni, mert úgy érzem ebből nincs kiút.

2022. febr. 2. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Bocsi, de nem fogunk tudni innen segíteni. Kérlek menj el pszichológushoz, fejtsétek meg, mi az oka ennek az állapotnak, és próbáljatok javítani rajta.
2022. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legyél nagyon türelmes. Kicsit tekints hosszabb időtávra. Évekre tervezve. Akkor szerintem fogsz tudni utat belelátni, ahogy így nagyobb idők alatt átalakulhatnak a dolgok. Ez adhat reményt, hogy a jeleben meg tedd amit tudsz, így ebben az állapotban is. MEg alvásra nagyon figyelj oda. Amíg ez nincs rendben addit ez legyen a no1.
2022. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez
2022. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
aludni nem tudok..
2022. febr. 2. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megpróbálnál hobbit találni? Told ki a határaid..
2022. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 akkor tudod mi az első számú feladat.
2022. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21:17 próbálkoztam, találtam is olyat ami érdekel és ahhoz sincs kedvem
2022. febr. 2. 22:01
 8/10 A kérdező kommentje:
21:21 dehát ha nem tudok aludni, erről én nem tehetek
2022. febr. 2. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 jó hát nem egyszerű, de ha nincs rendben az alvás az összes metális gond sokkal, de sokkal erősebben jelentkezik. Ha ez nem lesz jó, akkor a többi nagyon nehéz lesz.


ennek menj utána milyen praktikák vannak. Pl elektronikai eszközök kikapcsolása már hamarabb. És legyen valami b terv ha nem tudsz alidni mit csinálsz, de ne teló és számítógép.

2022. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi idős vagy?
2022. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!