Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » OCD-sek van ami bevált?

OCD-sek van ami bevált?

Figyelt kérdés

Akik szintén OCD-vel küzdenek, van valami természetes szer ami bevált, gyógynövényekre gondolok, teák, vagy bármi ami még nem minősül gyógyszernek, de van valami hatása.


Félek előbb-utóbb nem úszom meg a dolgot, hogy dokihoz forduljak, akkor pedig biztos, hogy felír valamit, aminek ki tudja mellé milyen mellékhatásai lesznek, így gondoltam tennék egy próbát a természetes anyagokkal még, hátha segít.



2021. nov. 20. 04:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó
2021. nov. 20. 20:53
 12/12 A kérdező kommentje:

Huhh tegnap nagyon durva amit láttam, és elszomorító. ( Egyébként míg nem felejtem rendeltem az ajánlott készítményekből, remélem segít. )


Képzeljétek egy FB csoportban ami OCD-seknek van nyitva egy 5 gyerekes anyuka hétfő reggel búcsúlevelet írt, azóta nem hallani róla, rendőrség is keresi, egyszer az autóját valahol látták valahol de semmi több info. :(

Remélem sikerül megtalálni időben, vagy magától hazaindul, hisz gyerekei várják, bár a leveléből az jött ki, hogy a párja viszont csak megnehezítette az életét.

2021. nov. 30. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!