Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap elbuktam 50 ezret...

Tegnap elbuktam 50 ezret szerencsejátékon online kaszinóban, ma idegesen ébredtem, függő vagyok?

Figyelt kérdés
Az oly fantasztikus vegas pont hu-n játszottam egyébként, nem adott egy normális bónuszt semmit persze az élő osztós black jack asztalon is csak bukogattam így lett apránként minusz 50 ezer...

2021. nov. 12. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Függő akkor vagy, ha állandóan ezt csinálod. Ha most csináltál ilyet először, akkor nyugi, nem vagy függő. Remélem többet nem is játszol ilyennel.

Amit érzel az szimplán csak a csalódottság.

2021. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azt figyeld meg,hogy mennyire indul be nálad a sóvárgás az újabb játék iránt.

Pl: mennyire erős benned az a gondolat, hogy "oké, MEGSZÍVTAM ugyan, de egy újabb játékkal majd visszanyerem a bukott pénzt". Ez az egyik legtipikusabb gondolata egy függőnek.

Aki nem függő, az felfogja,hogy ez csak bukó lehet hosszú távon és úgy spórol a legtöbbet, ha inkább nem játszik újra.

Egyébként meg [link]

2021. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
50 ezer...bakker, én két hétig élek ennyi pénzből... :(
2021. nov. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Én meg átlagosan fél nap alatt megkeresek ennyit "szerencsejátékkal".

50 bukó nem nagy szám. Tanulj! Keress mentort! Aztán vágj bele újra. Legyen az kártya vagy sportfogadás, a "bankelőnyt" meg lehet verni.

2021. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Hatareset. Mivel valoszinű tulvallaltad a keretet. (Ha havi egymillat is keres valaki, azert a fizu 5%-at elbukni együltő helyben kicsit sok, mert minden nap nem lehetseges)
2021. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Alja söpredékek csinálnak ilyeneket. Ha közéjük akarsz tartozni, akkor hajrá, csak így tovább!
2022. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél év után kaptad a fotelgyomrost...
2022. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!