Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jelennek meg az ember...

Miért jelennek meg az ember életében az élősködő folyamatosan?

Figyelt kérdés
Pontosabban kisfiamnak jelennek meg folyton "élősködők" az életében. Egyre inkább jöttek tűnt fel ez az egész. Kezdődött azzal, hogy nyáron ágyi poloskát találtunk. Jöttek is az írtók többször is alaposan át lett minden írtva, mosva, takarítva. Alapból is hetente végzek nagytakarítást. Azóta 4 naponta legalább. Ki Mosom a matracokat, függönyöket, ágyneműket (naponta) le törlök mindent fel mosok porszívózok. El kezdődött az iskola. Jöttek a bélférgek ezt is nagynehezen kiírtottuk, most már egy pár hete tünetmentes, a ruháit is körültekintően tisztítom magas hőfokon. Körmeire még alaposabban oda figyelek még az iskolába is hord magával körömkefét, le vágom picire, mossa a kezét, ha kell, ha nem. Pár napja panaszkodik, hogy az ételét amit csomagolok meg eszik tőle a nagyobbak. Nem sajnálom én szivesen csomagolok nekik is ha éhesek. Inkább az zavar, hogy folyamatosan jön valami kB. Fél éve. Mi lehet ennek a lelki oka, vagy mivel vonzza be ezeket szegény? Tényleg nagyon oda figyelek minden apró részletre és mégis. Nagyon el vagyok keseredve mostmár. Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.
2021. okt. 14. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs válasz sajnos ilyen az élet van akit minden betalál és van akit nem engem is minden betalált
2021. okt. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom. 😕😥

Kitartás neked.

2021. okt. 20. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a a kisfiának is késöbb minden jobb lesz tapasztalat🙂
2021. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. okt. 26. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!