Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz ellen tea? Milyen?

Stressz ellen tea? Milyen?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, és alapból elég stresszes vagyok felelésektől/szereplésektől.

Tudtok rá valami "gyógymódot", ami megnyugtatna, és nem lennék stresszes, legalábbis kevésbé?

Esetleg valamilyen tea? És milyen?

Nyugtatókat nem szeretnék szedni, azt túlzásnak tartom, ezért szedni, meg nem is lenne jó rászokni, tehát más ötletem nem nagyon van.

Nektek mi segített? Olyanra lenne szükségem, aminél érzem, hogy tényleg feszültségoldó.:)

Előre is köszi!


2010. szept. 1. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindenféle tea oldja a feszültséget pusztán azzal, hogy meleg folyadékot kortyolgatok. Az meg külön megnyugtat, ha hátradőlök a fotelben, és a forró bögrét a gyomromra rakom, miközben lassan, nyugodtan veszem a levegőt.
2010. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Citromfűtea a király!
2010. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, még jöhetnek!:))

Citromfűtea tényleg jó? Gyógyszertárban lehet kapni? Kb mennyiért? És le kell szűrni? Bocsi a sok kérdésért:)

2010. szept. 1. 18:16
 4/9 A kérdező kommentje:

És még annyit szeretnék tudni, hogy mennyit kell, lehet belőle inni?

Napi 1x, a nap bármely szakaszában, 1 bögrényit?

2010. szept. 1. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Citromfű tea, orbáncfű tea! Abszolút nem drága pár száz forint. A citromfű nyugtat, az orbáncfű kissé hangulatjavító is. Szerintem napi 2 pohár az oké. Felforralod a vizet, beleteszed, lefeded, kb 20 percig állni hagyod, leszűröd és ihatod is!

Vagy ha ez kevés akkor vannak "bionyugtatók" is. De inkább teázz :) És ha tanulsz akkor meg nagyon ajánlom a Ginseng teát + a zöld teát!!! Nagyon jó koncentrációjavitó! ;)

2010. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, sokat segítettél!:))

És citromfű tea vagy orbáncfű tea a jobb? Melyiket ajánlod inkább?:) Nekem stresszre kellene elsősorban.:))

2010. szept. 1. 19:32
 7/9 anonim válasza:
100%
Zöld tea:) Nekem ez vált be. Legalábbis a gondolat megnyugatott, hogy egy fantasztikus keleti valamit iszom és máris jobb lett.
2010. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán a citromfű nyugodtabbá tesz.
2010. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mák :-)
2010. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!