Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmebeteg vagyok? MIT LÁTTAM...

Elmebeteg vagyok? MIT LÁTTAM TEGNAP?!

Figyelt kérdés
Mostanában elég durva tünetek gyötörnek.. korábban is voltam már pszichológusnál, az meg csak hablatyolt nekem,hogy ezt meg azt olvassam el..Semmi konkrét dolgot nem mondott.Tegnap viszont egy szörnyű élménnyel "gazdagodtam".. Mintha a halott hugomat láttam volna az udvarunkon sétálni, odanéztem, aztán fel sem fogtam hogy mit láttam ott, néztem a másik irányba.. Közben leesett az agyamban,hogy mi a fenét láttam és odakaptam a fejem de már nem volt ott.. Emiatt az éjszaka nem aludtam.És megjegyzem, életemben ennyit még nem sírtam egy nap.. 13/F
2010. aug. 31. 16:14
 1/10 A kérdező kommentje:
És megjegyzem, senki nem volt otthon nálunk rajtam kívül.
2010. aug. 31. 16:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod.Nősz gyakoriak a hangulatváltozások.Kinövöd.
2010. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na nehogy mar a serdulokorra fogd, te barom! Meg csak 13 eves es regebb ota vannak gondjai. Menj el ujra pszihologushoz, ha a regivel nem voltal elegedett, keress masikat es mondd el neki, mi bant! Nem kell mindjart a legrosszabbra gondolni, valszeg en is nehezen viselnem, ha elvesztenem a hugomat, de azert jo, ha beszelsz egy orvossal.
2010. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. én nem a hangulatom miatt aggódok..(bár az sem valami fényes) hanem inkább amiatt,hogy ha már halott hugomat láttam az udvaron sétálni. Légyszi mutasd meg,hogy hol írják ezt a kamasz kor jellegzetességei között te ökör..
2010. aug. 31. 17:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mielőtt kapnék én is a fejemre: megpróbálok nem félreérthetően fogalmazni.

Én is kamasz korom óta járok pszichológushoz, pedig van már egy 15éves fiam is. Ez nem szégyen. Nyugaton a jobb családoknak saját lakberendezőjük és pszichológusuk van. Ha nem vált be a mostani, keress másikat, a lényeg, hogy megbízz benne. Te válassz. Hidd el, jó dolog, saját tapasztalat. Én is neki köszönhetem, hogy nem zavarodtam bele anno a sokkba. A lelki traumákat az elme néha fura dolgokkal kezeli. Nekem egyszerűen évekre kitörölte, nem emlékeztem rá. A tiéd azért produkál ilyen dolgokat, mert nagyon sokat gondolsz rá. Kivetítődik. Ez természetes, idővel majd elmúlik. De a gondolataidat, az érzéseidet meg kell osztanod valakivel, aki segít a megfelelő helyére tenni őket. Hogy ne legyen nagyobb vagy hosszabb ideig tartó kellemetlenséged. Szóval kitartás, nagyon sok erő kell. Nem irigyellek, de megértelek.

Nem vagy elmebeteg! Gondolj csak bele: mennyi ember foglalkozik az elméjének ezzel az oldalával. Képzelődnek, bevizuálnak dolgokat, hogy az hasson rájuk. Nálad fordítva megy ez most. Ami hatott rád, most vizualizálódott.

Remélem nem volt semmi bántási, segíteni akartam.

2010. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Uccsó, köszi szépen a segítséget..:)
2010. aug. 31. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi vész! Ahogy az utólsó is írta. Fiatalabb koromban ilyesmikre rá sem hederítettem, de most a vénségemre kezdem figyelni, hogy ha ilyesmit álmodok, valaki rövid időn belül meghal a rokonságból. De még különösebb esetek is léteznek. Ha pedig zavar a dolog keress egy jó kineziológust.
2010. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
flexikon, volt már olyan,hogy reggel fájó jobb lábbal ébredtem és aznap fater elvágta a jobb térdét láncfűrésszel..
2010. aug. 31. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is történtek furcsa dolgok. Én a halott unokatesómat láttam, kerültem vele kapcsolatba, meg ilyenek, stb. Én pszichiáterhez járok de más dolgok miatt is... Keress egy jó pszichológust és nyugodj meg nem vagy elmebeteg!
2010. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kellene "lebarmozni" a másikat
2011. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!