Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik gyógynövény van a...

Melyik gyógynövény van a legjobb hatással az agyi működésre?

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A ginkgo biloba jó hatással van az agyműködésre.


De egyébként van még javasolt gyógynövény rá:

[link]


Egyet biztosan tudok: a sok alumínium felhalmozódik a szervezetben, (akár a sok vas is, ezért kell óvatosan bánni a vas tablettákkal), és elbutulást okoz.

2021. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy a ginkgo biloba szedésének van valami mellékhatása? Vagy milyen esetekben használható elővigyázatossággal?
2021. jún. 28. 18:23
 3/16 anonim ***** válasza:

A ginkgonak is van szedési előírása, én még sosem szedtem többet, mint amennyit javasoltak. Okozott mellékhatásról nem tudok.


A Vas tabletta az, amit nem lehet csak úgy szedni, bár hirdetik is, ha fáradt vagy ez lehet vashiány, szedd ezt, és ezt. DE jobb, ha valaki inkább csináltat egy labort, és megnézeti a szérum vast, mennyi van a szervezetében, illetve mekkora a szervezete vas felvevő képessége.

2021. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem! S A ginkgonak van érezhető pozitív hatása a te esetedben?
2021. jún. 29. 18:26
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen. Amikor szedem. De sokszor lusta vagyok elővenni, vagy elfelejtem. :P

De ez már az én saram.

2021. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
S mik ezek a pozitív hatások? Ha szeded egy darabig és abbahagyod akkor már hosszútávon nincs pozitív hatása?
2021. jún. 30. 10:19
 7/16 A kérdező kommentje:
Mit szedsz amúgy, belinkelnéd?
2021. jún. 30. 10:19
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Ezt szoktam szedni, amikor az eszembe jut.


"Ha szeded egy darabig és abbahagyod akkor már hosszútávon nincs pozitív hatása?"


Hát, ha épp nem szedem, nem lehet hatása. :)

Amikor szedem, akkor jó. Memória javító hatása van, és jött tesz az agyi vérkeringésnek. Pedig kéne szednem, mert észre vettem magamon, hogy néha nem jutnak azonnal eszembe a dolgok, amik máskor azonnal, pöccre eszembe jutottak. Néha egyes tárgyak neve sem jut azonnal az eszembe, csak bizonyos töprengés után. Vagy elfelejtek híres emberek nevét, akit azelőtt tudtam. DE vagy egy húgom, akitől meg tudom kérdezni. :)

Szóval tényleg kéne szednem, csak néha olyan vagyok, mint egy megátalkodott kisgyerek. :)

2021. júl. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm szépen!:)
2021. júl. 2. 18:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, ha nekem eszméletlen jó a távoli memóriám, semmit nem felejtek el, viszont amit 5 másodperce akartam csinálni, azon gondolkodok vagy 3 percet, mire eszembe jut.
2021. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!