Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol vagy hogy keressek jó...

Hol vagy hogy keressek jó pszichiátert Budapesten?

Figyelt kérdés
Sztk-val sajnos befürödtem. Röviden, hiába jártam egy ideig, nem éreztem, hogy egyáltalán figyelne a szakember, így maszekot keresek, de sok olyan infót olvastam, hogy ott is sok a "rabló", így nagyon félek, hogy fölösleges pénzkidobás lenne és időpocsékolás. Nagyon szeretném a változást, mert egyre inkább romlik az életminőségem, ez a korona most pont az i-re. Igazából nem tudom hogy álljak neki a keresésnek, nem igazán bízom annak, hogy beütöm Googleba és az első találat alapján már működik is a dolog. Személyes tapasztalat érdekelne, esetleg privátba elérhetőségnek is nagyon örülnék.
2021. ápr. 12. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elmebetegségre valóban pszichiáter kell, de a pszichés betegségre inkább pszichoterapeutát ajánlanék.

Milyen tünetekről van szó?

Ha nem akarod nyilvánosan, lehet privátban is.

2021. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen olyan tünetem, amit ne lehetne nyilvánosan leírni, pánikroham, szorongás. Eddig kordában tudtam tartani, de márciusban én is elvesztettem a munkám a bezárások miatt és nem tett jót, hogy nem tudtam dolgozni menni.
2021. ápr. 12. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!